БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

Додаток 2 до рішення виконавчого комітету Білобожницької сільської ради від 17  травня 2021   року № 84

Додаток 2

                                               до рішення виконавчого комітету

                  Білобожницької сільської ради

                   від 17  травня 2021   року № 84

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати  та інших соціальних виплат Білобожницької сільської ради

 

1. Комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат є постійним дорадчим органом, утвореним Виконавчим комітетом Білобожницької сільської ради для здійснення своїх повноважень з питань, пов’язаних із своєчасною виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України та цим Положенням.

3. Основними завданнями Комісії є:

1) сприяння забезпеченню координації дій органів місцевого самоврядування з питань, пов’язаних із своєчасною виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат;

2) підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів і способів вирішення проблемних питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат і підвищення ефективності діяльності  органів виконавчої влади.

4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

1) проводить аналіз стану справ та причин виникнення проблем з погашенням заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат та вивчає результати діяльності органів виконавчої влади пов’язаної з розв’язанням зазначених проблем;

2) координує діяльність органів місцевого самоврядування, пов’язану з виконанням завдань з погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат і запобігання її виникненню;

3) подає виконавчому комітету та сесії сільської ради розроблені за результатами своєї діяльності рекомендації та пропозиції, спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат;

4) забезпечує періодичне висвітлення у засобах масової інформації стану справ з погашенням заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат.

5. Комісія має право:

1) отримувати в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;

2) запрошувати на свої засідання керівників органів місцевого самоврядування, інших тимчасових комісій, підприємств, установ, організацій та інших працівників (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат;

3) залучати до участі у своїй роботі представників органами місцевого самоврядування, тимчасових комісій, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), а також незалежних експертів (за згодою);

4) утворювати у разі потреби для виконання покладених на неї завдань тимчасові робочі групи;

5) подавати пропозиції відповідним органам державної влади щодо здійснення контролю за дотриманням законодавства про оплату праці.

6. Комісія під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

7. Посадовий склад Комісії затверджує Виконавчий комітет Білобожницької сільської ради.

Персональний склад Комісії затверджує її голова.

Голова Комісії має право в разі потреби вносити зміни до її персонального складу та призначати секретаря Комісії.

8. Формою роботи Комісії є засідання, що проводяться один раз на два місяці за рішенням її голови.

Засідання Комісії веде голова, а у разі його відсутності – один із заступників голови.

Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях Комісії забезпечує її секретар.

Засідання Комісії вважається правоможним, якщо на ньому присутні більш як половина її членів.

У разі коли член Комісії з об’єктивних причин не може бути присутнім на засіданні, керівник відповідного органами місцевого самоврядування за попереднім погодженням з головою Комісії направляє на засідання іншого свого заступника з правом брати участь у голосуванні.

9. На своїх засіданнях Комісія розробляє пропозиції та рекомендації з питань, що належать до її компетенції.

Пропозиції та рекомендації вважаються схваленими, якщо за них проголосувало більш як половина присутніх на засіданні членів Комісії.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Пропозиції та рекомендації фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем і надсилається усім членам Комісії.

Член Комісії, який не підтримує пропозиції та рекомендації, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

10. Пропозиції та рекомендації Комісії можуть бути реалізовані шляхом прийняття Білобожницькою сільською радою рішення, проект якого вносить орган місцевого самоврядування відповідно до своїх повноважень.

У випадках, передбачених законом, Комісія може приймати рішення, обов’язкові для виконання органам місцевого самоврядування.

Секретар виконавчого комітету                                    Наталія ГРИЦИК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь