A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

Додаток 1 до рішення виконавчого комітету №  31 від  12.03.2021 року

Додаток 1

                                                                                                  до рішення виконавчого комітету

                                                                                                  №  31 від  12.03.2021 року

 

Порядок

використання службового легкового автотранспорту

Білобожницької сільської  ради

 

1. Загальні положення

1.1.Білобожницька сільська рада використовує службовий автотранспорт - легкові  автомобілі: Ланос  -  державний номер  ВО6330СР , ГАЗ 3102 - державний номер ВО6025СР ,  які знаходяться на її балансі.

1.2.Утримання транспортних засобів проводиться  в рамках  виділених коштів  на їх експлуатацію у  бюджеті Білобожницької сільської ради  на відповідний період.

2. Використання службових автомобілів

2.1.Автомобілі  Білобожницької  сільської  ради використовуються її виконавчим апаратом для здійснення повноважень, визначених чинним законодавством України та Положенням про виконавчий комітет .

2.2.Автомобілі закріплюються за конкретно визначеними особами .

2.3.Право на керування автомобілями Білобожницької  сільської  ради мають водії , які є працівниками виконавчого апарату, мають відповідні посвідчення на право керування транспортним засобом та медичну довідку відповідного зразка.

2.4.До управління службовими легковими автомобілями Білобожницької сільської  ради допускаються водії після щоденного медичного обстеження.

2.5.Водій, який керує транспортним засобом , зобов'язаний діяти відповідно до Правил дорожнього руху, виконувати відповідний порядок  дорожнього руху, розпорядження працівників Патрульної служби України.

2.6.Документом обліку транспортної роботи автомобіля є подорожній лист. Заповнення всіх його реквізитів є обов’язковим. Видача подорожнього листа має проводитись відповідно до чинних нормативних актів України. Виїзд автомобіля без подорожнього листа забороняється.

2.7.Видача подорожнього листа реєструється в журналі їх видачі. Оформлені подорожні листи зберігаються в відділі планування, бухгалтерського обліку та звітності Білобожницької  сільської  ради у відповідності до встановлених законодавством норм.

2.8.Організація експлуатації та збереження транспортного засобу, зберігання матеріальних цінностей покладається на особу, за якою закріплено автомобіль.

2.9.Облік запчастин,  паливно-мастильних матеріалів покладається на  відділі планування, бухгалтерського обліку та звітності  Білобожницької  сільської  ради .    

2.10.Користування службовими легковими автомобілями Білобожницької  сільської ради  у вихідні та святкові дні для виконання невідкладної і непередбачуваної роботи відповідно до повноважень, покладених на  органи місцевого самоврядування ( виконавчий комітет сільської ради ) , а також відрядження  на легкових службових  автомобілях  за межі  сільської  ради , на відстань що перевищує  межі районів , здійснюється лише з дозволу  Білобожницького сільського голови. 

2.11.Посадові особи, за якими закріплено використання службового легкового автомобіля, повинні щоденно контролювати його виїзд та заїзд до місця стоянки та пробіг кілометрів за попередній день. Після кожної поїздки посадова особа, в розпорядження якої надано автомобіль, у подорожньому листі водія підтверджує особистим підписом час закінчення обслуговування та пробіг автомобіля.

 2.12.У разі довготривалої відсутності (відпустка, тимчасова втрата працездатності, вакансія тощо) посадової особи, за якою закріплено службовий автомобіль, такий автомобіль може використовуватись іншими посадовими особами виконавчого апарату  сільської ради з передачею відповідних лімітів по розпорядженню сільського голови . Подорожній лист підписує посадова особа, що користувалася автомобілем.

 2.13.Керівники та посадові особи, які користуються службовим автотранспортом, водій, за яким закріплений службовий легковий автомобіль, повинні суворо дотримуватись використання лімітів палива і мастильних матеріалів.

2.14.Норми витрат пального та мастильних матеріалів на службові легкові автомобілі Білобожницької сільської ради встановлюються відповідно до Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 10.02.98р. за № 43 та технічних паспортів автомобілів  та затверджуються розпорядженням сільського голови . Ліміт списання витрат бензину для службових автомобілів сільської  ради згідно технічних характеристик автомобілів але не більше 300 літрів на місяць на одну машину.

2.15. Збільшення ліміту витрат палива і мастильних матеріалів допускається за розпорядженням сільського голови .

2.16. Списання пального та мастильних матеріалів проводиться головним бухгалтером сільської ради у межах норм, встановлених розпорядженням сільського голови, на підставі дорожніх листів згідно з пробігом автомобіля. Відповідальним за оформлення та реєстрацію дорожніх листів призначається  головний бухгалтер сільської ради відповідно до посадових інструкцій.

2.17. Наднормативне безпідставне споживання пального та мастильних матеріалів списується за рахунок винної особи.

2.18. Облік запчастин, паливно-мастильних матеріалів покладається на  головного бухгалтера сільської ради відповідно до посадових інструкцій

3. Відповідальність за порушення при використанні автомобілю.

3.1. Відповідальність за недотримання порядку використання службового автотранспорту та перевищення встановлених лімітів несуть посадові особи, які його використовували.

3.2. У випадку порушення встановленого порядку використання службового транспортного засобу проводиться службове розслідування для виявлення винних осіб.

3.3. Водій, причетний до дорожньо - транспортної пригоди повинен діяти відповідно до Правил дорожнього руху України.

3.4. Особа, винна у скоєнні дорожньо – транспортної пригоди при використанні службового автомобілю Білобожницької сільської   ради несе відповідальність у відповідності до чинного законодавства України

 

 

        Секретар  виконавчого  комітету                                                    Н.Є.Грицик

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь