78 Про  затвердження   кошторисної  документації  на  об’єкт  « Капітальний  ремонт  благоустрою  парку  в  с.Звиняч,  Чортківського  району   Тернопільської  області»

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21 липня  2023  року                с. Білобожниця                                  № 78

Про  затвердження   кошторисної  документації  на  об’єкт                                       « Капітальний  ремонт  благоустрою  парку  в  с.Звиняч,

Чортківського  району   Тернопільської  області»

Керуючись ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  кошторисну  документацію об’єкту  « Капітальний  ремонт  благоустрою  парку  в  с.Звиняч, Чортківського  району  Тернопільської  області»  виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити кошторисну документацію на об’єкт «Капітальний  ремонт  благоустрою  парку  в  с.Звиняч, Чортківського  району  Тернопільської  області» в сумі 6997,96   тис.грн. ( шість мільйонів дев'ятсот дев’яносто  сім   тисяч дев'ятсот шістдесят  шість  гривень 00 копійок).

2. Підрядним організаціям виконувати роботи згідно з затвердженим проектом.

3.  Організацію роботи щодо виконання рішення покласти на начальника КП «Білобожниця» Скорого  В.М.

4. Контроль доручити начальнику відділу житлово-комунального господарства, економічного розвитку, інфраструктури та цивільного захисту Білобожницької сільської ради  Братківу  І.М.

Сільський  голова                                                                    Віктор  ШЕПТА