77 Про  затвердження   робочого  проекту « Капітальний  ремонт  благоустрою  парку  в  с.Звиняч, Чортківського  району Тернопільської  області»

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21 липня  2023  року                с. Білобожниця                                  № 77

Тернопільської  області»

Керуючись ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,, виконавчий комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити   робочий  проект « Капітальний  ремонт  благоустрою  парку  в  с.Звиняч, Чортківського  району  Тернопільської  області».

2. Відповідальність за організацію виконання даного рішення покласти на  КП «Білобожниця  (Скорий  В.М.).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, економічного розвитку, інфраструктури та цивільного захисту Білобожницької сільської ради  Братківа  І.М.

Сільський  голова                                                                    Віктор  ШЕПЕТА