21 липня 2023 року

77 Про  затвердження   робочого  проекту « Капітальний  ремонт  благоустрою  парку  в  с.Звиняч, Чортківського  району Тернопільської  області»

78 Про  затвердження   кошторисної  документації  на  об’єкт  « Капітальний  ремонт  благоустрою  парку  в  с.Звиняч,  Чортківського  району   Тернопільської  області»

79  Про  затвердження  дефектного    акту

80 Про  затвердження   робочого  проекту « Поточний  ремонт  влаштування тротуару  по  вул. Центральна у  с.Звиняч, Чортківського  району  Тернопільської  області»

81 Про  затвердження   кошторисної  документації  на  об’єкт « Поточний  ремонт  влаштування тротуару  по  вул. Центральна у  с.Звиняч, Чортківського  району  Тернопільської  області»

82 Про  затвердження  акту  приймання-передачі матеріальних  цінностей

83 Про  внесення  змін  до  пункту 3  рішення виконавчого  комітету  № 42  від  06.04.2023  року  «Про  порядок  ведення обліку, зберігання,  використання і знищення документів та інших матеріальних   носіїв інформації, що містять  службову інформацію в   Білобожницькій   сільській   раді»