A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№80  Про затвердження акту про встановлення факту користування  громадянами земельними ділянками для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарст

 

 

 

                                                                                                                   

                                                                                                   УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 

Від  31 грудня 2020р                                                                                                    №80                                                                                       

 

с.Білобожниця

 

Про затвердження акту про встановлення факту

користування  громадянами земельними ділянками

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

та для ведення особистого селянського господарства

по Білобожницькій сільській раді Чортківського району

 

         Розглянувши заяви громадян, акти обстеження та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), керуючись Земельним кодексом України, Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно висновку постійної   комісії  з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, сесія сільської ради:

 

ВИРІШИЛА:

            1.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Сінгаєвського,24  с.Білобожниця Чортківського району та для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Білобожниця Чортківського району.

             Внести зміни в рішення від 22.05.2020р. №897  «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,0894га  та 0,0580га, 0,5000га.

           2.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Миру,36  с.Білобожниця Чортківського району.

            Внести зміни в рішення від 22.05.2020р. №897  «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,1148га.

           3.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Доєва,24  с.Білобожниця Чортківського району.

             Внести зміни в рішення від _______ ____№______  «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,0925га.

           4.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Центральна,58  с.Мазурівка  Чортківського району.

             Внести зміни в рішення від ________ №_____ «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,0590га.

           5.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Миру,46  с.Білобожниця  Чортківського району.

             Внести зміни в рішення від 22.05.2020р. №  897  «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,0625га.

             6.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Л.Українки,108  с.Білобожниця  Чортківського району.

             Внести зміни в рішення від  24.07.2020р  № 948   «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,0650га.

            7.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Бічна,24  с.Семаківці  Чортківського району та для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Семаківці Чортківського району.

              Внести зміни в рішення від  10.09.2020р  № 955  «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,1113га та 0,0864га; 0,2700га; 0,4000га; 0,5000га

             8.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Середня,70  с.Білобожниця  Чортківського району.

             Внести зміни в рішення від  27.04.2018р  № 595   «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,0800га.

             9.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ  ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Середня,49  с.Білобожниця  Чортківського району.

             Внести зміни в рішення від  __________ № _____   «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,1215га.

            10.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ  ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою вул. Миру,6  с.Білобожниця  Чортківського району.

             Внести зміни в рішення від  __________ № _____   «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 0,0600га.

            11.Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою   для ведення особистого селянського господарства за адресою  с. Білобожниця  Чортківського району.

              Внести зміни в рішення від  22.05.2020р  № 897  «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» у власність (оренду) площею 1,4700га

            12 .Затвердити акт про встановлення факту користування гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,07га за адресою вул. Л.Українки,10    за адресою  с. Білобожниця  Чортківського району.

             Зобов’язати гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ:

     Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у суб’єкта господарювання, що має ліцензію на виконання даного виду робіт та подати її на затвердження сесією сільської ради з прийняттям відповідного рішення щодо передачі земельних ділянок у власність.

    Технічну документацію подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

           13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.) та відділ економічного, земельного та комунального розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                         В.М.Шепета 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь