№78  Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від  31 грудня  2020 року                                                                           № 78

с.Білобожниця

Про надання дозволу громадянам на складання

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяви громадян, відповідно до ст. 12, 83, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій», керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність (оренду) громадянам:

1.1.Яворській Світлані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,05 га по вул.Шевченка,25 в с.Білобожниця  Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.2. Яворській Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,60 га в с.Білобожниця   Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.3. Мардаль Леонтині Степанівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,95 га в с.Білобожниця та с. Мазурівка   Чортківського району Тернопільської області  у власність.

1.4.Байтало Ользі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,02 га по вул.Центральна,57  в с.Калинівщина  Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.5.Байтало Ользі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,18 га в с.Калинівщина  Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.6.Туркіць Ганні Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,06 га по вул. Костельна,3  в с. Ридодуби Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.7.Туркіць Ганні Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,80 га в с. Ридодуби  Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.8.Кастранець Любові Романівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,04 га по вул. Шевченка,20  в с.Білобожниця Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.9. Кастранець Любові Романівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,19 га в с.Білобожниця Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.10.Шмадило Євгену Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,04 га по вул. Франка,7  в с.Білобожниця Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.11.Шмадило Євгену Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,74 га в с.Білобожниця Чортківського району Тернопільської області у власність.

2.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Копію рішення направити заявникам.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинську Л.І.) та відділ економічного, земельного та комунального розвитку.

Сільський голова                                                         В.М.Шепета