БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№439 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

 

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від 24 грудня 2021 року                                                                    № 439

с. Білобожниця

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

 

          Розглянувши звернення громадян, відповідно до статей 12, 19, 22, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», ст. 26 п. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області:

1.1. Починок Оресту Маряновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,4803 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,2800 га за адресою с. Білобожниця Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2003 га за адресою с. Білобожниця Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель  Білобожницької сільської ради сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

             1.2. Стронській Олександрі Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею  0,0470 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування), с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області.               

1.3. Заяць Ірині Ярославівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею  1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування), с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області.

              П.п. 1.12 п. 1 рішення сесії Білобожницької сільської ради від 21 жовтня 2021 року № 348 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської  Чортківського району Тернопільської області» вважати таким що втратив чинність.  

1.4. Підкович Миколі Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею  0,4000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування), с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області.

1.5. Грицик Ганні Ярославівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,6000 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Ридодуби Чортківського району Тернопільської області.

1.6. Храпа Марії Теодозіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,5975 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,2500 га за адресою с. Ромашівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,1650 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,1100 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,0725 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.7. Лецан Андрію Романовичу а розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,4960 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,0960 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,3000 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,3000 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,1000 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,3000 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,4000 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.8. Дмитрусь Галині Михайлівні а розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,9200 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,2000 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,7200 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.9. Скакальській Богдані Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3800 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Косів Чортківського району Тернопільської області.

1.10. Пігович Олегу Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,2000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

1.11. Попович Марії Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5500 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

            1.12. Барчишак Галині Тарасівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,3000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 1,0000 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3000 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.13. Колівошко Сергію Ігоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,4800 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

           1.14. Корнак Богдану Йосиповичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,6200 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2400 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3800 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.15. Іваськів Оксані Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

            1.16. Чикалюк Христині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,0500 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1300 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1500 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1100 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2700 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3900 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.17. Франків Богдану Ігоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Криволука Чортківського району Тернопільської області.

           1.18. Хомяк Любові Богданівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,9700 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,5800 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3900 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.19. Красій Володимиру Богдановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,0800 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,5800 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,5000 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.20. Красій Богдану Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,0600 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,5600 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,5000 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.21. Ковбель Степану Маркіяновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,8000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,5000 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3000 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.22. Коцюк Зоряні Тадеївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,3900 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1000 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2900 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.23. Колівошко Віталію Ігоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.2454 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Джурин, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.24. Балаклієць Ганні Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.3000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.25. Веречак Дмитру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,9606 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1599 га за адресою село Базар Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,5999 га за адресою село Базар Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2008 га за адресою село Базар Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.26. Бачинській Олександрі Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,5970 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1970 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,4000 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

         1.27. Триш Михайлу Ярославовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,8800 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,5000 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1400 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2400 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

         1.28. Старковій Марії Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,4556 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,3009 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1547 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

         1.29. Ковбель Тетяні Євгенівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,1059 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,6000 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,5059 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.30. Дідюк Дмитру Орестовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.1280 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Полівці, Чортківський район, Тернопільської області.

         1.31. Франків Богдану Модестовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,5373 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2300 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1520 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1553 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.32. Маслянка Оксані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.4950 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Полівці, Чортківський район, Тернопільської області.

           2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

           3.Копію рішення направити заявнику.

           4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну    комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).

 

Сільський голова                                                                     Віктор ШЕПЕТА  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь