№126 Про надання дозволу Мельник Марії Леонідівні розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки   площею 0,30 га власність для ведення особистого селянського на території  с. Полівці Білобожницької сільської ради

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА  СЕСІЯ

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ

Від ___________ 2021 року                                                                      №126_____

с.Білобожниця

• надання дозволу Мельник Марії Леонідівні
  • розроблення проекту землеустрою щодо відведення
  • ділянки   площею 0,30 га
  • власність для ведення особистого селянського
  • на території  с. Полівці Білобожницької сільської ради

Розглянувши заяву  Мельник М.Л., відповідно до статей 12, 33, 116, 118,121,122 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл Мельник Марії Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,30 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  Білобожницької сільської ради комунальної форми власності сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) за межами населеного пункту  на території с. Полівці Білобожницької сільської ради Чортківського району  Тернопільської області.

2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Копію рішення направити заявнику.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну    комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.) та відділ економічного, земельного та комунального розвитку.

Сільський голова                                                                В.М.Шепета